Dodatkowa stacja Poznańskiego Roweru Miejskiego

Dodatkowa stacja Poznańskiego Roweru Miejskiego
23.02.2018

Nextbike Polska, operator Poznańskiego Roweru Miejskiego, podpisał umowę na nową stację Poznańskiego Roweru Miejskiego – Galeria Malta. Łącznie, licząc ze stacjami, które powstaną na zlecenie ZTM, PRM zostanie w tym roku rozbudowany aż o 23 stacje.

Poznański Rower Miejski rośnie w siłę, rośnie też zainteresowanie biznesu uruchamianiem stacji sponsorskich. Ubiegły sezon kończyliśmy z dwiema stacjami komercyjnymi – Lidl i Factory Poznań – ten sezon zaczynamy z kolejną” – cieszy się Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska. „Galeria Malta dzięki stacji Nextbike zyskuje doskonałe narzędzie marketingowe wspierające sprzedaż produktów i usług. Zyskają na tym najemcy, klienci, pracownicy, jak i wszyscy mieszkańcy Poznania.”

Nowa stacja będzie elementem Poznańskiego Roweru Miejskiego i będzie można z niej korzystać na tych samych zasadach, co z całego systemu. Zostanie ona uruchomiona 1 marca przy wejściu do Galerii Malta od strony ulicy Baraniaka przy kładce.

Wyjątkowe otoczenie Galerii Malta i bogata oferta sportowo – rozrywkowa naszego centrum sprzyjają aktywności fizycznej. Dlatego współpraca z Nextbike Polska tak dobrze wpisuje się w oczekiwania naszych klientów, stawiających na udane zakupy, ale też sport i rozrywkę” – mówi Ewa Spychalska, dyrektor Galerii Malta. „To nowe miejsce na rowerowej mapie Poznania, z pewnością szybko zyska duże grono użytkowników” – dodaje.

Galeria Malta to popularne centrum handlowo – rozrywkowe, zlokalizowane w malowniczym otoczeniu Jeziora Maltańskiego. W ofercie centrum znajdują się sklepy popularnych marek polskich
i międzynarodowych: z ubraniami, obuwiem, kosmetykami, biżuterią i akcesoriami, czy artykułami wyposażenia wnętrz. Galeria Malta to również ważne miejsce aktywności sportowych i kulturalnych:
z Multikinem, klubem fitness, centrum Malta Squash czy Szkołą Akrobatyki „Z głową w chmurach”. Klientów przyciąga też wyjątkowa strefa restauracji z widokiem na Jezioro Maltańskie.