#ZgłośRower 2020

#ZgłośRower 2020
29.12.2020

 

Bezpieczeństwo publicznych rowerów miejskich to nasz priorytet – kolejny rok kontynuujemy akcję #ZgłośRower. Na stronie www.zglosrower.pl w prosty i szybki sposób każdy, kto zauważy nasz rower może nas o tym poinformować.

Po zakończonym sezonie nasi pracownicy zajmują się transportem rowerów z wyłączonych stacji do magazynu, żeby podczas przerwy zimowej zająć się ich przeglądem i serwisowaniem. Zebranie rowerów znajdujących się poza stacjami, bądź tych, które były niewłaściwie użytkowane wymaga od nas więcej pracy i czasu, jednak dzięki pomocy i uprzejmości mieszkańców miast rowery wracają do nas o wiele szybciej.

Jak działa samo zgłoszenie? To banalnie proste – po wejściu na stronę www.zglosrower.pl osoba zgłaszająca decyduje czy chce pozostać anonimowa, czy też pozostawi kontakt do siebie. Osobom, które maja założone konto w systemie rowerów miejskich  i zostawią swój numer telefonu, po odebraniu roweru, konto zostanie doładowane kwotą 50 zł. Dodatkowo nie jest konieczne podawanie adresu, gdzie znajduje się rower. Wystarczy skorzystać z opcji „Moja lokalizacja”, która automatycznie zapisze współrzędne zgłaszanego roweru. Dużym ułatwieniem jest dołączenie zdjęcia jednośladu. To tyle, resztą zajmuje się zespół Nextbike, który odbiera rower i transportuje go do magazynu firmy.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w odbieraniu jednośladów i oczywiście zachęcamy do tego kolejne osoby – pamiętajmy, że rower miejski to nasze wspólne dobro!

🚲 Regulamin : www.zglosrower.pl/regulamin

Pozdrawiamy,
Zespół Nextbike Polska